Ben je op zoek naar advies? Onze adviseurs staan je graag te woord. Of het nu gaat om persoonlijk ontwikkelingsadvies of organisatieadvies, wij helpen je graag.

Afhankelijk van de vraag kun je bij onderstaande collega’s terecht:

 

B&U Kleinschalige bouw 

Vera Nugteren 079-325 24 68 nugteren@bob-kob.nl

 

B&U Grootschalige bouw

Fatima Aitbenali 079-325 24 71 aitbenali@bob-kob.nl

 

Infra

Joyce Noordman 079-325 24 86 noordman@bob-kob.nl

Lennie Wesdorp 079-325 24 66 wesdorp@bob-kob.nl

Angelica Roos 079-325 24 63 roos@bob-kob.nl

 

Beheer en Onderhoud

Mirjam Sentel 079-325 24 88 sentel@bob-kob.nl

Mabelie Russcher 079-325 24 65 russcher@bob-kob.nl

 

Overheid

Gerda Blaauw 079-325 24 62 blaauw@bob-kob.nl

Maartje Vermeulen 079-325 24 79 vermeulen@bob-kob.nl

Usha Patandin 079-325 24 87 patandin@bob-kob.nl

Shirley Hermelijn 079-325 24 75 hermelijn@bob-kob.nl

 

Specials 4 Professionals en Workshops

Joyce Noordman 079-325 24 86 noordman@bob-kob.nl

Shirley Hermelijn 079-325 24 75 hermelijn@bob-kob.nl

 

Training en Individuele Coaching

Je kunt ook bij ons terecht voor persoonlijke coaching. Dit kan een hulpmiddel zijn bij vraagstukken rondom een van de volgende aandachtsgebieden: specifieke competenties, stress en werkdruk, sociale vaardigheden en technische en organisatorische vaardigheden.

Angelica Roos 079-325 24 63 roos@bob-kob.nl

 

Organisatieontwikkeling, Vandaag leren, Morgen Toepassen, Incompany Trajecten.

Wij begeleiden bedrijven en organisaties On the Job bij het opzetten en implementeren van veranderingen die gepaard gaan met ontwikkeling van medewerkers met  een snelle vertaalslag. Enkele voorbeelden:

  • Implementatie van Lean denken en doen, (lean)Projectmanagement met behulp van het Last Planner® Systeem. Het hele projectteam wordt hierbij getraind.
  • Implementatie van de Aanpak Duurzaam GWW.
  • Implementatie van het werken onder UAV-GC: een combinatie van inhoud en gedrag.

Meer weten? Neem contact met ons op:

Arend Katan 079-325 24 80/06-37 19 69 05

katan@bob-kob.nl

 

Duurzame inzetbaarheid

Kijk bij Volandis voor de mogelijkheden.

Neem telefonisch of per mail contact met ons op

079 - 325 24 50

info@bob-kob.nl