Ben je opzoek naar advies? Onze adviseurs staan je graag te woord. Of het nu gaat om persoonlijk ontwikkelingsadvies of organisatieadvies, wij helpen je graag.

afhankelijk van de vraag kun je bij onderstaande collega’s terecht:

 

B&U Kleinschalige bouw 

Marian Krispijn 079-325 24 86 krispijn@bob-kob.nl

Shirley Hermelijn 079-325 24 75 hermelijn@bob-kob.nl

 

B&U Grootschalige bouw

Margot Blankenstein 079-325 24 69 blankenstein@bob-kob.nl

Fatima Aitbenali 079-325 24 71 aitbenali@bob-kob.nl

 

Infra

Lennie Wesdorp 079-325 24 66 wesdorp@bob-kob.nl

Angelica Roos 079-325 24 63 roos@bob-kob.nl

 

Onderhoud en Beheer

Mabelie Russcher 079-325 24 65 russcher@bob-kob.nl

Shirley Hermelijn 079-325 24 75 hermelijn@bob-kob.nl

 

Overheid

Gerda Blaauw 079-325 24 62 blaauw@bob-kob.nl

Shirley Hermelijn 079-325 24 75 hermelijn@bob-kob.nl

 

Training en Individuele Coaching

Je kan ook terecht bij ons voor persoonlijke coaching. Dit kan een hulpmiddel zijn bij vraagstukken rondom een van de volgende aandachtsgebieden: specifieke competenties, stress en werkdruk, sociale vaardigheden en technische en organisatorische vaardigheden.

Angelica Roos 079-325 24 63 roos@bob-kob.nl

 

Organisatieontwikkeling, Vandaag leren, Morgen Toepassen, Incompany Trajecten.

Wij begeleiden bedrijven en organisaties On the Job bij het opzetten en implementeren van veranderingen die gepaard gaan met ontwikkeling van medewerkers met  een snelle vertaalslag. Enkele voorbeelden:

  • Implementatie van Lean denken en doen, (lean)Projectmanagement met behulp van het Last Planner® Systeem. Het hele projectteam wordt hierbij getraind.
  • Implementatie van de Aanpak Duurzaam GWW.
  • Implementatie van het werken onder UAV-GC: een combinatie van inhoud en gedrag.

Meer weten? Neem contact met ons op:

Anouk Dumans-de Hoog 079-325 24 67 / 06-13 31 28 88

dumans@bob-kob.nl

Arend Katan 079-325 24 80 / 06-51 54 32 04

katan@bob-kob.nl

 

Loopbaan advies

Kijk ook eens bij Bouwloopbaan en Volandis voor de mogelijkheden.

Neem telefonisch of per mail contact met ons op

079 - 325 24 50

info@bob-kob.nl